هو العليم

سلام به همه کتابداران عزيز. قصد داريم تا دراين وبلاگ چکيده پايان نامه های کارشناسی ارشد علوم کتابداری و اطلاع رسانی را وارد کنيم تا برای همه قابل استفاده باشد.مارا دراين راه کمک کنيد.

/ 2 نظر / 40 بازدید
yamin

با سلام بسيار کار جالبی است و اميدوارم تمام کتابداران در ثبت پايان نامه های خود جديت به خرج بدهند. چراکه از اين طريق جلوی انجام بعضی از تحقيقات تکراری ومشابه گرفته خواهد شد. آنچه امروز در حوزه ما و کل حوزه های علمی شاهد آن هستيم انجام تحقيقاتی است که يا تکراری است و يا شبيه سازی شده از پژوهشهای قبلی است يکی از دلايل اصلی آن نداشتن يک پايگاه اطلاعاتی قوی از پژوهشهای انجام شده در ايران است. اميدواريم با توجه به گسترش فناوری اطلاع رسانی در کتابخانه ها لااقل تمام کتابخانه ها فهرست پايان نامه ها و طرحهای تحقيقاتی خود را به صورت پيوسته در اختيار قرار بدهند.

sadeghi

سلام و با تشکر از کار بسيار بکر و خوب شما. من ضمن تشکر يک پيشنهاد هم داشتم که اگه امکان داره افرادی که پايان نامه‌هاشون رو وارد می‌کنند آدرس ايميل يا آدرس سايتشون رو هم وارد کنند تا در يک موضوع خاص امکان تبادل نظر هم وجود داشته باشه همچنين اگه کسی می‌خواد روی يک موضوع کار کنه هم موضوعش رو در دسترس قرار بده تا هم از دوباره کاری جلو گيری بشه و هم اگه ديگران جنبه‌های خاص ديگه‌ای رو به نظرشون می‌رسه مطرح کنند.

Whoops, looks like something went wrong.